Sledování TV

Sledujte televizi kdekoliv a kdykoliv!

Pro sportovce

NHL, NBA nebo golfové tour, každý sportovní fanda si tady přijde na své. Tuhle podívanou si můžete užívat jak na obrazovkách chytrých televizí, tak i chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů.

159 Kč / 255 bodů

Pro rodinu

Filmy, dokumenty, dětské pořady i televizní zábavu pro dospělé si užijete na své chytré televizi, počítači, telefonu nebo tabletu.

249 Kč / 396 bodů

Chytré funkce Sledování TV

Naproti kabelové nebo satelitní televizi má příjem televize přes internet spoustu výhod. Kromě flexibilního připojení, bezchybné kvality obrazu se taky zbavíte problému s vrtáním, montováním a složitou instalací nejrůznějších zařízení jako antény nebo set-top boxy.

7 dnů zpětně

Nahrávání na cloud

Videotéka filmů

Aplikace Android a Apple

Doplňkové služby

Prima bez reklam

Díky tomuto balíčku můžete automaticky přeskakovat reklamy na kanálech FTV Prima. Balíček je vytvořen v souladu s postojem Primy k omezení přetáčení reklam. Více informací najdete na informační stránce.

69 Kč / 111 bodů

Mých 7

Namixujte si 7 kanálů z více jak 50 nabízených dle svého výběru. Každý měsíc je můžete změnit. Po aktivaci balíčku se ve vašem nastavení účtu sledovanitv.cz objeví sekce "volitelné kanály", kde si je nastavíte.
 

149 Kč / 239 bodů

Smart TV 3x

Při koupi tohoto balíčku získáte další televizi, na které můžete SledovaniTV využívat. Vaše zakoupené TV balíčky tedy můžete sledovat až na třech Smart TV současně.

89 Kč / 143 bodů

Filmy

Užijte si stovky hodin zábavy s naší filmotékou. Na jednom místě v rámci naší aplikaci najdete více než 200 filmů, který se každý měsíc obměňují a tituly se přidávají.

125 Kč / 200 bodů

top box Apple TV

Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!

35 Kč / 56 bodů

Často kladené dotazy

Internetová televize neboli IPTV umožňuje šíření televizního vysílání pomocí internetového připojení, které máte doma, na chalupě nebo na cestách. Stačí, když máte v daném místě připojení k internetu a všechny oblíbené kanály máte ihned k dispozici.

Stačí se jenom zaregistrovat.
A vybrat si ke sledování z více než 160 kanálů.

Internetová televize neboli IPTV umožňuje šíření televizního vysílání pomocí internetového připojení, které máte doma, na chalupě nebo na cestách. Stačí, když máte v daném místě připojení k internetu a všechny oblíbené kanály máte ihned k dispozici.

Reagujeme na rostoucí popularitu sledování televize přes internet na mobilních zařízeních, proto se snažíme snížit datovou náročnost živého vysílání na minimum. Ušetřit mobilní data vám pomůžou i speciální nabídky mobilních operátorů, díky kterým se vám nestahují data z naši aplikace v Česku ani v Evropské unii.

 • Úsporná kvalita pro mobilní zařízení.
 • Vyzkoušejte si vybrané kanály ve 4K kvalitě.
 • Žádné čerpání dat v síti Vodafone.
 • Žádné čerpání dat v síti T-Mobile.

Naše internetové vysílání televize si můžete spustit na několika různých zařízeních. Mezi ty nejoblíbenější patří sledování přímo ve webovém prohlížeči nebo chytré televizi. V posledních letech si oblibu získává i sledování TV na mobilu a tabletu.

 • Chytré televize a Android TV

  Do vaší chytré televize si stačí připojit internetový kabel a můžete sledovat své oblíbené pořady online v HD kvalitě.

  Podporujeme modely těchto značek: LG, Samsung, Panasonic, Hisense, Android TV.

 • Počítače a notebooky

  Stačí se přihlásit na našich stránkách a máte na dosah přes 150 televizních kanálů.

  Podporujeme většinu prohlížečů zejména tyto: Chrome, Safari, Firefox, Microsoft Edge.

 • Apple TV

  Pokud máte Apple TV, jednoduše si stáhněte naši aplikaci a během chvilky se dívejte.

 • Mobilní telefony a tablety

  Velmi oblíbené zařízení na cesty nebo na chalupu. Jsou menší, ale zvládnou všechny funkce stejně jako velká televize. Stáhněte si naši aplikaci pro TV v mobilu.

  Aplikace pro Android, Aplikace pro iOS, Aplikace pro Huawei a Honor.