Úvod E-Knihy Emil Boček: Strach jsem si nepřipouštěl

Emil Boček: Strach jsem si nepřipouštěl

Emil Boček: Strach jsem si nepřipouštěl
Ukázka ke stažení

Emil Boček: Strach jsem si nepřipouštěl

Autor:
Vydal:
E-kniha 198 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (296 stran)

Je jen málo dosud žijících válečných hrdinů, veteránů bojů 2. světové války, kteří můžou vydat svědectví. Generálmajor Emil Boček je jedním z nich.   PhDr. Jiří Plachý, PhD. vystudoval FF UK v Praze, obor histo...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

198 Kč /  317 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Je jen málo dosud žijících válečných hrdinů, veteránů bojů 2. světové války, kteří můžou vydat svědectví. Generálmajor Emil Boček je jedním z nich.

 

PhDr. Jiří Plachý, PhD.

vystudoval FF UK v Praze, obor historie se specializací na dějiny východní a jihovýchodní Evropy. Mezi lety 2000 a 2007 pracoval jako historik v Úřadu dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu v Praze, od roku 2007 je vědeckým pracovníkem historicko-dokumentačního odboru Vojenského historického ústavu v Praze. V letech 2009–2012 byl současně vedoucím Oddělení vědy na FF UK, kde nadále působí jako vědecký pracovník.

 

Výjimečný projekt založený na rozhovorech a vzpomínkách Emila Bočka, vedený historikem Jiřím Plachým, který se specializuje na problematiku československých vojáků působících v RAF

Generálmajor Emil Boček je nositelem Řádu Bílého lva za mimořádné zásluhy o obranu a bezpečnost státu a vynikající bojovou činnost.

Zobrazit více

Detaily

Autor Jiří Plachý
Vydavatel Jota
Vydáno 2018
Počet stran 296
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (16 MB), mobi (24 MB)
ISBN 978-80-756-5275-1

Kategorie