Úvod E-Knihy Příliš blízké setkání

Příliš blízké setkání

Příliš blízké setkání
Ukázka ke stažení

Příliš blízké setkání

Autor:
Vydal:
Série::
E-kniha 69 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF (224 stran)

O mimozemské rase Hunů lidé věděli jen jedno: komunikace s nimi probíhá skrze válečné lodě – Hunové totiž útočili na každého, kdo se přiblížil k jejich území. Komandér-poručík Vivian Evansová to moc neřešila, j...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf)

69 Kč /  111 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

O mimozemské rase Hunů lidé věděli jen jedno: komunikace s nimi probíhá skrze válečné lodě – Hunové totiž útočili na každého, kdo se přiblížil k jejich území. Komandér-poručík Vivian Evansová to moc neřešila, jako nový taktický důstojník na lehkém křižníku Ardent měla plno vlastních problémů. Všechno se ale od základů změnilo, když Ardent dostal rozkaz vydat se na mateřskou planetu Hunů, aby se pokusil s agresivními mimozemšťany navázat přátelský dialog.

 

Jan Kotouč (1987) se coby autor zaměřuje na subžánry military sci-fi a space operu, přičemž většina jeho tvorby se točí kolem konfliktů ve vzdálené budoucnosti v sektoru Hirano. První samostatnou knihu, Pokračování diplomacie (2009), vydal v Klubu Julese Vernea, další román, Tristanská občanská válka, by měl ve stejném nakladatelství vyjít ve dvou dílech během roku 2011. Novela Příliš blízké setkání  zvítězila ve své kategorii v Ceně Karla Čapka 2008 a Edice Pevnost přináší její přepracovanou a rozšířenou verzi.

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Jan Kotouč
Vydavatel Epocha
Vydáno 2010
Počet stran 224
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF
Velikost epub (340 kB), mobi (510 kB), pdf (2 MB)
ISBN 978-80-742-5083-5

Kategorie