Úvod E-Knihy Ta druhá žena

Ta druhá žena
Ukázka ke stažení

Ta druhá žena

Daniel Silva

E-KnihyThrillery, napínavá četba

Byla jeho nejstřeženějším tajemstvím…   Kdesi v zapadlé vesničce v andaluských horách žije tajemná Francouzka, která sepisuje své paměti. O muži, do něhož se před dávnými lety zamilovala v Bejrútu, o dítět...  Více

199 Kč /  319 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Byla jeho nejstřeženějším tajemstvím…

 

Kdesi v zapadlé vesničce v andaluských horách žije tajemná Francouzka, která sepisuje své paměti. O muži, do něhož se před dávnými lety zamilovala v Bejrútu, o dítěti, jež se z této lásky narodilo… Ta žena v sobě uchovává nejpřísněji střežené tajemství ruských tajných služeb. Jen ona zná velmi dobře – lépe než kdo jiný – totožnost krtka, kterého Kreml už dávno nasadil do MI6. Totožnost dítěte zrady, jak ho sama nazývá.

 

Během pátrání se Gabriel Allon se svými spolupracovníky dostává až k nejzapeklitějšímu případu 20. století ve světě tajných služeb. K největší zradě a největšímu zrádci, jednomu z členů tzv. cambridgeské pětky, který dokázal dvacet let klamat své přátele a kolegy a pracoval pro Rusy. Kim Philby je sice už dávno mrtvý, ovšem jeho jidášská krev koluje v žilách dítěte zrady dál a má nakročeno k čím dál větší moci. Jestli jeho dědice může ve složité hře tajných služeb někdo odhalit, tak je to právě Gabriel Allon.

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Daniel Silva
Vydavatel HarperCollins
Vydáno 2019
Počet stran 464
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (907 kB), mobi (1 MB), pdf2 (3 MB)
ISBN 978-83-276-3351-4