Úvod E-Knihy Zamilujte si svůj domov

Zamilujte si svůj domov

Michaela Kramolišová, Markéta Popovičová

E-KnihyNaučná pro dospěléDomov, zahrada

Zamilujte si svůj domov
Ukázka ke stažení

Umýt, vyprat, vyžehlit, pofoukat, pohladit, pomazlit, uklidit, utřít, zamést, vyzvednout, zalepit, uvařit, nezapomenout... Tisíc úkolů. Každý den. Ráno vstát, a večer padnout únavou. Je tohle domov? Má to vůbec nějaký sm...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Umýt, vyprat, vyžehlit, pofoukat, pohladit, pomazlit, uklidit, utřít, zamést, vyzvednout, zalepit, uvařit, nezapomenout... Tisíc úkolů. Každý den. Ráno vstát, a večer padnout únavou. Je tohle domov? Má to vůbec nějaký smysl dělat něco, co skoro nikdo nevidí a málokdo to ocení? Anebo je to jinak? Co když je právě tohle nakonec možná ten nejdůležitější čas ve vašem životě? Čas, kdy můžete naplno využít svoji kreativitu, jedinečnost a svůj potenciál?

Na stránkách této knížky najdete inspiraci i povzbuzení k tvoření vlastního domova. Naučíte se, jak běžné denní povinnosti změnit v každodenní radost. Najdete tu jednoduché rady a návody, které vám pomohou vnést do vašeho domova rytmus a řád a vytvořit z něj místo, které budete opravdu milovat. Nepotřebujete vůbec nic. Jen vlastní odvahu. Zkuste to a přesvědčte se, že tvořit domov stojí za to!

Zobrazit více

Detaily

Autor Michaela Kramolišová, Markéta Popovičová
Vydavatel Grada
Vydáno 2019
Počet stran 184
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (19 MB), mobi (28 MB), pdf2 (19 MB)
ISBN 978-80-271-2086-4