Úvod E-Knihy Psí hrdinové

Psí hrdinové
Ukázka ke stažení

Psí hrdinové

Laura Greaves

Naučná pro dospěléE-KnihyChovatelstvíRomány, povídky, novely

Psi jsou známí svou loajalitou a ti, kteří byli zachráněni před týráním nebo adoptováni z útulků, jsou lidem, jež jim nabídli druhou šanci, obzvlášť oddaní. V této mimořádné sbírce skutečných příběhů se seznámíte se stat...  Více

297 Kč /  476 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Psi jsou známí svou loajalitou a ti, kteří byli zachráněni před týráním nebo adoptováni z útulků, jsou lidem, jež jim nabídli druhou šanci, obzvlášť oddaní. V této mimořádné sbírce skutečných příběhů se seznámíte se statečnými psy, kteří projevili neuvěřitelnou odvahu, a dokonce riskovali život, aby zachránili své lidi.

V knize najdete šestnáct okouzlujících příběhů plných nezapomenutelných okamžiků odvahy. Příběhů o skutečné obětavosti, lásce, oddanosti, hrdinství, laskavosti a soucitu. Poznáte šestnáct psů z různých zemí světa, kteří sice neprošli speciálním výcvikem po boku policistů či záchranářů, přesto dokázali zachránit lidské životy.

Je tu Leala, fena staforda, která doběhla pro pomoc, když dvouletý syn jejích majitelů spadl do přehrady. Buddy, labrador, který včas probudil svou paničku, a zachránil ji tak před požárem. Nebo Brian, pitbull, který statečně zahnal tři agresivní psy útočící na Debbie – ženu, která ho zachránila před utracením.

Tato knížka pohladí po duši každého milovníka zvířat i všechny, kteří mají rádi příběhy se šťastným koncem.

Zobrazit více

Detaily

Autor Laura Greaves
Vydavatel Cosmopolis
Vydáno 2019
Počet stran 288
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (10 MB), mobi (15 MB), pdf2 (6 MB)
ISBN 978-80-271-2538-8