Úvod E-Knihy Skončení pracovního poměru v souvislostech

Skončení pracovního poměru v souvislostech

Alice Mlýnková

E-KnihyKariéraNaučná pro dospěléUmění, kultura a řemeslaUčebnice, odborná literaturaZákony, předpisy, normyManagement, řízení, personalistikaPodnikání, obchod

Skončení pracovního poměru v souvislostech
Ukázka ke stažení

Publikace se zabývá jednotlivými způsoby skončení pracovního poměru a jejich důsledky ve světle aktuální judikatury a právní úpravy současného občanského zákoníku. Předmětná ustanovení zákoníku práce jsou rozebírána v ne...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Publikace se zabývá jednotlivými způsoby skončení pracovního poměru a jejich důsledky ve světle aktuální judikatury a právní úpravy současného občanského zákoníku.

Předmětná ustanovení zákoníku práce jsou rozebírána v nezbytném kontextu se zvláštními právními předpisy, např. zákonem o zaměstnanosti, zákonem o pracovnělékařských službách, zákony z oblasti sociálního zabezpečení a příslušnými prováděcími předpisy. Značná pozornost je přitom věnována posunům ve výkladových závěrech pod vlivem aktuální občanskoprávní úpravy a okolnostem, které mohou mít dopad zejména na platnost rozvázání pracovního poměru.

Výklad je obohacen o praktické příklady a doporučení, včetně upozornění na nejčastější i nejzávažnější chyby, které se mohou v praxi vyskytnout. Publikaci tak lze doporučit nejen osobám s právním vzděláním, ale též specialistům z oblasti personalistiky a lidských zdrojů i dalším zájemcům, kteří hledají ucelené, srozumitelné a prakticky využitelné informace ke všem způsobům skončení pracovního poměru.

Publikace reflektuje právní stav k 1. 4. 2020.

Zobrazit více

Detaily

Autor Alice Mlýnková
Vydavatel Wolters Kluwer
Vydáno 2020
Počet stran 260
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (795 kB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-759-8723-5