Úvod E-Knihy Pobřežní cesta

Pobřežní cesta

Pobřežní cesta
Ukázka ke stažení

Pobřežní cesta

Autor:
Vydal:
E-kniha 295 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (352 stran)
Audiokniha 299 Kč
MP3 (12:05:40 hod.)

Popis jejich putování je až brutálně upřímný. Raynor a Moth mají často hlad, nemají se kde umýt, ostatní se od nich s nedůvěrou odvracejí. Zároveň si ale stále dokážou uvědomovat krásu okolní krajiny. Jejich ce...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

295 Kč /  472 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Popis jejich putování je až brutálně upřímný. Raynor a Moth mají často hlad, nemají se kde umýt, ostatní se od nich s nedůvěrou odvracejí. Zároveň si ale stále dokážou uvědomovat krásu okolní krajiny. Jejich cesta je zároveň cestou k sebeuvědomění, k čirému prožitku těch nejzákladnějších věcí, k naději.

Raynor a Moth jsou manželé ve středním věku, kteří ve Walesu provozují rodinnou farmu. Tu společ­nými silami opravili a vychovali zde své děti. Kvůli špatné investici ale ze dne na den o všechno přijdou a ocitnou se bez domova. Jen několik dnů nato se dozvědí, že Moth trpí vzácným degenerativním onemoc­něním. Když přemítají, co si počít, vzpomene si Raynor na knihu, kterou kdysi četla, a manželé se spontánně rozhodnou jít pěšky podél jihozápadního anglického pobřeží – značenou cestu dlouhou asi tisíc kilometrů. Za poslední peníze si koupí použitý stan a dva batohy a prostě vyrazí. Celou dobu musí vyžít pouze z osmačtyřiceti liber na týden.

Zobrazit více

Detaily

Autor Raynor Winnová
Vydavatel Václav Kazda
Vydáno 2020
Počet stran 352
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB)
ISBN 978-80-883-1694-7

Kategorie