Úvod E-Knihy Péče o seniory v pobytových zařízeních sociálních služeb

Péče o seniory v pobytových zařízeních sociálních služeb

Eva Malíková

E-KnihyNaučná pro dospěléUčebnice, odborná literaturaMedicína, zdravotnictvíNelékařské zdravotnické obory

Péče o seniory v pobytových zařízeních sociálních služeb
Ukázka ke stažení

Aktualizovaná publikace poskytuje ucelený pohled na problematiku péče o uživatele služeb – seniory v pobytových zařízeních sociálních služeb, odpovídající současnému stavu. Seznamuje čtenáře s nejčastějšími typický...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Aktualizovaná publikace poskytuje ucelený pohled na problematiku péče o uživatele služeb – seniory v pobytových zařízeních sociálních služeb, odpovídající současnému stavu. Seznamuje čtenáře s nejčastějšími typickými a problémovými situacemi, které zde vznikají, a  doporučuje jejich řešení. V knize je zahrnuta i kapitola zabývající se oblastí managementu a jeho vlivu na kvalitu poskytovaných služeb.

Jedinečnost publikace spočívá především v prvním globálním pojetí celé rozsáhlé problematiky. 
Kniha je určena jako odborná příručka pro nelékařské zdravotnické pracovníky a sociální pracovníky a pracovníky managementu v pobytových sociálních zařízeních. Klade si za cíl sloužit jako průvodce a rádce všem uvedeným pracovníkům v náročných situacích, doplňuje jejich již získané vědomosti a prohlubuje pochopení souvislostí v sociální gerontologii. 

Může být prospěšná například i pracovníkům v sociálních službách nebo příbuzným seniorů a zejména také studentům nelékařských zdravotnických a sociálních oborů. 

Nově jsou zařazeny kapitoly týkající se aktuální problematiky: 1. paliativní péče v pobytových zařízeních sociálních služeb, 2. prevence vzniku závislosti na sociální službě a 3. význam a přínos odborných terapií pro aktivizaci a harmonizaci osobnosti seniorů.

Zobrazit více

Detaily

Autor Eva Malíková
Vydavatel Grada
Vydáno 2020
Počet stran 304
Formáty PDF pro čtečky
Velikost pdf2 (4 MB)
ISBN 978-80-271-2030-7