Úvod E-Knihy Vyměň chemii za jídlo

Vyměň chemii za jídlo

Vyměň chemii za jídlo
Ukázka ke stažení

Vyměň chemii za jídlo

Autor:
Vydal:

Julita Batorová si myslela, že její děti nedokáže nic úplně uzdravit a že se nikdy nezbaví alergií a častého užívání anitibiotik. Ale ukázalo se, že stačí změnit stravu: jídlo může skutečně léčit! Teď si sama peče chléb...  Více

E-kniha (epub, mobi)

280 Kč /  448 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Julita Batorová si myslela, že její děti nedokáže nic úplně uzdravit a že se nikdy nezbaví alergií a častého užívání anitibiotik. Ale ukázalo se, že stačí změnit stravu: jídlo může skutečně léčit!

Teď si sama peče chléb i krájí šťavnatá rajčata. Nezabere jí to až tak moc času, ani to moc nestojí. Zatímco všichni kolem zastávají názor, že „produktům jídlupodobným“ se nedá uniknout, Julita tento stereotyp boří. Vaří své rodině chutně a zdravě, a tím i zajišťuje nejlepší prevenci před rakovinou nebo cukrovkou.

O své zkušenosti se Julita dělí v této knížce. Vysvětluje, které produkty jsou bezpečné a kterých je lepší se vyvarovat. Sdílí recepty na nenákladná a zdravá jídla, která můžete uvařit z produktů dostupných v nejbližším obchodě. Teď hned se můžete vydat na cestu jezení bez chemie.

Zobrazit více

Detaily

Autor Julita Batorová
Vydavatel Alferia
Vydáno 2020
Počet stran 256
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-247-3735-5

Kategorie