Úvod E-Knihy Nalezený

Nalezený

Nalezený
Ukázka ke stažení

Nalezený

Autor:
Vydal:
E-kniha 239 Kč
ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi) (343 stran)
Audiokniha 349 Kč
MP3 (12:15:01 hod.)

Návrat ztraceného syna přinese zdrcené rodině úlevu. Nikdo však netuší, že tím noční můra zdaleka nekončí. Když se jedenáctiletý Evan jednoho dne nevrátí ze školy, jeho rodina zažívá nejhorší chvíle svého života. Polic...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

239 Kč /  383 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Návrat ztraceného syna přinese zdrcené rodině úlevu. Nikdo však netuší, že tím noční můra zdaleka nekončí.

Když se jedenáctiletý Evan jednoho dne nevrátí ze školy, jeho rodina zažívá nejhorší chvíle svého života. Policii se nedaří najít žádné svědky ani vodítka a zoufalí rodiče se obávají, že vyšetřování nikam nevede. Ačkoli se pátrání věnuje schopný tým v čele s inspektorkou Naylorovou, středem pozornosti policistů se pomalu stávají jiné případy a ztracený chlapec přestává veřejnost zajímat.

Po několika měsících se Evan nečekaně objeví, rodina se však po prožitém traumatu jen těžko vrací do starých kolejí. Útěchu a pocit bezpečí Evan nalézá v tichu a samotě — odmítá o prožitém traumatu mluvit, nevychází z domu a schovává se ve svém pokoji. Inspektorka Naylorová nyní místo po chlapci pátrá po jeho únoscích. Brzy nato se však ztratí další dítě. Jenže Evan stále odmítá vypovídat a ona hraje o čas — musí zjistit, kdo za únosem stojí, dřív než bude pozdě.

–––

Nalezený je jeden z těch výjimečných románů, které vás vtáhnou a nepustí ani dlouho po přečtení. Je nejen strhující, ale zároveň také neuvěřitelně dobře napsaný.
— Jo Spainová, spisovatelka

Tento poutavý thriller je fascinující studií rodiny čelící své nejhorší noční můře. Na postavy a události z této knihy jen tak nezapomenete.
— The Sunday Times

Zobrazit více

Detaily

Autor Erin Kinsleyová
Vydavatel Host
Vydáno 2021
Počet stran 343
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB), pdf2 (2 MB)
ISBN 978-80-275-0608-8

Kategorie