Úvod E-Knihy Doteky zabitých

Doteky zabitých

Doteky zabitých
Ukázka ke stažení

Doteky zabitých

Autor:
Vydal:

Nový případ charismatického majora Holiny, kterého čtenáři znají z TV série Vraždy v kruhu   „U stolu sedí žena s plavými vlasy. Dalo se čekat, že přijde. Zabití přicházejí. Touží po pozornosti, touží po d...  Více

E-kniha (epub, mobi)

249 Kč /  399 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Nový případ charismatického majora Holiny, kterého čtenáři znají z TV série Vraždy v kruhu

 

„U stolu sedí žena s plavými vlasy. Dalo se čekat, že přijde. Zabití přicházejí. Touží po pozornosti, touží po doteku. Plavovláska má roztržené šaty a pořezaný krk, je bledá. Ptá se: „A kdo umře teď?“

 

Jaro je plné příslibů. Nové lásky se hlásí o slovo, staré znovu rozkvétají. A hudba inspiruje – k bouřlivým citům i k vraždě. Když se major Holina ujímá případu mrtvé mladé ženy v pražském Rudolfinu, jedno ví s jistotou: půvabná klarinetistka svůj part už nikdy nedohraje.

 

Iva Procházková dostala za své romány řadu ocenění jak u nás, tak v německy mluvících zemích, kde žila jedenáct let v exilu. Je známá především svými knihami pro děti a mládež (Tanec trosečníků, Myši patří do nebe). V posledních letech se ale stále více zaměřuje na kriminální žánr.

 

Je tomu už sedm roků, co Iva Procházková uvedla na scénu Mariána Holinu, majora pražské mordparty, sympatického čtyřicátníka s neortodoxními způsoby vyšetřování. Do jeho výbavy patří i experimentování s astrologií, kterou chápe jako cestu k poznání pohnutek zločinu.

 

Po populárním televizním seriálu Vraždy v kruhu se Holina už třikrát objevil i na literární scéně (Muž na dně, Dívky nalehko a Nekompromisně). V nejnovějším případu Doteky zabitých čtenáři najdou jak originální zápletku, napětí a humor, tak i nečekané zvraty majorova osobního života.

Zobrazit více

Detaily

Autor Mgr. Iva Procházková
Vydavatel Práh
Vydáno 2021
Počet stran 288
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (692 kB), mobi (1 MB)
ISBN 999-00-033-5444-0

Kategorie