Úvod E-Knihy Wim Hof. Cesta Ledového muže

Wim Hof. Cesta Ledového muže

Wim Hof. Cesta Ledového muže
Ukázka ke stažení

Wim Hof. Cesta Ledového muže

Autor:
Vydal:

Praktická kniha s konkrétními návody pro všechny, kteří chtějí praktikovat metodu Wima Hofa. Včetně 30denní výzvy pro ty, kteří s metodou teprve začínají.Současná věda již prokázala, že legendární metoda Wima Hofa založe...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

208 Kč /  333 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Praktická kniha s konkrétními návody pro všechny, kteří chtějí praktikovat metodu Wima Hofa. Včetně 30denní výzvy pro ty, kteří s metodou teprve začínají.

Současná věda již prokázala, že legendární metoda Wima Hofa založená na práci s dechem, myslí a chladem může opravdu výrazně napomoci k celkovému fyzickému i psychickému zdraví. Dodá nám tolik potřebnou energii, zlepší krevní oběh a odolnost proti stresu, podpoří imunitní systém, posílí celkovou tělesnou kondici a díky ní se naše tělo dokáže snáze vypořádat s nemocemi.
Wim svou metodu vyvíjel několik desítek let a vše má odzkoušené přímo na sobě. Uběhl půlmaraton v –30 °C jenom v šortkách, uplaval stovky metrů pod ledem, vydržel 90 minut v ledu, aniž by se změnila vnitřní teplota jeho těla, a zrychlil svůj metabolismus o více než 300 procent. Tato kniha dokumentuje, jak kdokoli, kdo si osvojí Wimovu metodu, může rychle a bezpečně zlepšit své zdraví a sílu.

Zobrazit více

Detaily

Autor Wim Hof, Koen de Jong
Vydavatel Jota
Vydáno 2021
Počet stran 183
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (12 MB), mobi (18 MB)
ISBN 978-80-7565-886-9

Kategorie