Úvod E-Knihy Probuzení

Probuzení

Probuzení
Ukázka ke stažení

Probuzení

Autor:
Vydal:

Akční fantastika ze série příběhů o nesmrtelných Vládcích temnoty. Vampýr „Jack“ se po čtyřech staletích strávených v pohřební kryptě dostane na svobodu ve zbídačeném stavu a je hospitalizován ve Frankensteinově křídle A...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

89 Kč /  143 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Akční fantastika ze série příběhů o nesmrtelných Vládcích temnoty.

Vampýr „Jack“ se po čtyřech staletích strávených v pohřební kryptě dostane na svobodu ve zbídačeném stavu a je hospitalizován ve Frankensteinově křídle Albusovy kliniky. Musí však skrývat nejen svou identitu, ale i telepatické schopnosti, poněvadž hrozí, že by ho mohl nejvyšší magistr Rady klanů O’Brien odhalit a nechat zlikvidovat.
„Jack“ je totiž jedním z důstojníků Stínové armády, kteří svého času usilovali o získání vlády nad světem a byli noční rasou uvězněni za komplot se skromným cílem vyhubit lidstvo. Ovšem jinak je „Jack“ sympatický chlapík, jenž se potýká se strastmi pobytu v nemocnici.
Jakmile na „Jacka“ nastoupí fyzioterapeutka Ivanka, vrchní sestra Šavlozubá alias Godzilla a cvokař MUDr. Horák, je o zábavu postaráno. „Jack“ se skamarádí s Jarouškem, vychrtlým lapiduchem mdlého zjevu, a nechává se unést hřejivými pocity přátelství, obzvláště když se spolu dělí o obří joint.
Podaří se „Jackovi“ uniknout ze spárů magistra a jeho elitní ochranky?

Zobrazit více

Detaily

Autor Martina Hohenberger
Vydavatel E-knihy jedou
Vydáno 2021
Počet stran 61
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (3 MB), mobi (4 MB), pdf2 (652 kB)
ISBN 999-00-033-6418-0

Kategorie