Úvod E-Knihy Spěšný vlak Ch24.12.

Spěšný vlak Ch24.12.

Spěšný vlak Ch24.12.
Ukázka ke stažení

Spěšný vlak Ch24.12.

Autor:
Vydal:

Čechy jsou součástí tisícileté říše a německé Fleischer zní v dané situaci lépe než obyčejné Řezníček. Spěšný vlak CH.24.12 je mrazivým příběhem poněmčené rodiny významného úředníka komisariátu, pro něhož rozkaz nadřízen...  Více

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

190 Kč /  304 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Čechy jsou součástí tisícileté říše a německé Fleischer zní v dané situaci lépe než obyčejné Řezníček. Spěšný vlak CH.24.12 je mrazivým příběhem poněmčené rodiny významného úředníka komisariátu, pro něhož rozkaz nadřízených stojí nade vším. Důsledně koná svou děsivou práci a pro přesvědčení je ochoten obětovat i své blízké. Sledujeme příběh jeho mladšího syna Waltra, jenž je svým otcem a okolnostmi přinucen stát se hrdinou. Volí nejmenší ze všech nabízených zel, ale pouze tím oddálí své osobní „konečné řešení“. Trochu jiná realita?

Píše se rok 1953, od vítězství uplynuly dva roky a Češi si začínají uvědomovat, že výhodné spojenectví nepřineslo to, co od něj na počátku očekávali. Válka skončila, ale smrtící stroj v setrvačnosti zabíjí dál. Včerejší hrdinové jsou dnes zločinci a obyčejný člověk netuší, jaký bude zítřek. Jen Walter Řezníček je se svou budoucností smířený. Těžko si ale představit, že by mu ji někdo záviděl.

Zobrazit více

Detaily

Autor Jan Poláček
Vydavatel Nová vlna
Vydáno 2021
Počet stran 262
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (569 kB), pdf2 (2 MB), mobi (853 kB)
ISBN 978-80-257-0264-2

Kategorie