Úvod E-Knihy Londýnské celebrity: Prostě to zahrej

Londýnské celebrity: Prostě to zahrej

Londýnské celebrity: Prostě to zahrej
Ukázka ke stažení

Londýnské celebrity: Prostě to zahrej

Autor:
Vydal:

Divadelní hvězda Richard Troy vždy uměl lámat srdce fanynkám v celém Londýně, ale poslední dobou neumí krotit prchlivost. Každý se někdy rád nadchne pro záporného hrdinu, jenže Richard se svým vyváděním pasuje do role ne...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

248 Kč /  397 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Divadelní hvězda Richard Troy vždy uměl lámat srdce fanynkám v celém Londýně, ale poslední dobou neumí krotit prchlivost. Každý se někdy rád nadchne pro záporného hrdinu, jenže Richard se svým vyváděním pasuje do role nepřítele číslo jedna a jeho příznivci se od něj houfně a zklamaně odvracejí.

PR oddělení chudnoucího divadla však přijde s geniálním nápadem – aby si Richard zlepšil reputaci na veřejnosti, začne naoko chodit s oblíbenou slušňáckou herečkou Elaine Grahamovou! Richard se brání zuby nehty a Elaine z toho taky není nadšená, ale management divadla trvá na svém. Z různých zdrojů probleskuje, že nesourodá dvojice už byla spatřena na různých společenských akcích veřejně, ruku v ruce, bok po boku. A lidé je sledují, řeči se kolem nich vedou žárlivé, okouzlené i horečnatě šeptané, a kdekdo je z toho románku v rozpuku docela paf.

Mohlo by v tom být zrnko pravdy? Mohla by taková napohled nereálná láska být skutečná, nebo to na nás oba talentovaní herci prostě jen hrají?
 

Zobrazit více

Detaily

Autor Lucy Parkerová
Vydavatel Jota
Vydáno 2021
Počet stran 336
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-7565-662-9

Kategorie