Úvod E-Knihy Burdybáč

Burdybáč

Burdybáč
Ukázka ke stažení

Burdybáč

Autor:
Vydal:
E-kniha 199 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (129 stran)

Nenechávejte věci pod postelí! Sebere je burdybáč. Kniha je určena dětem od 8 do 12 let a obsahuje 34  ručně kreslených celostránkových ilustrací Už jste se někdy probudili uprostřed lesa uvnitř kožené pohorky a něj...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

199 Kč /  319 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Nenechávejte věci pod postelí! Sebere je burdybáč.

Kniha je určena dětem od 8 do 12 let a obsahuje 34  ručně kreslených celostránkových ilustrací

Už jste se někdy probudili uprostřed lesa uvnitř kožené pohorky a nějaký nemožně oblečený chlupatec vám začal tvrdit, že je to naprosto normální? Ne? Tak to máte doma pečlivějšího burdybáče, než ten, který chodí na lov do Nikitova pokojíčku. Tihle burdybáčové jsou zvláštní národ. Umí tak trochu čarovat, ale ne dost na to, aby to jejich čarování občas neskončilo šlamastikou. Jsou vášnivými sběrateli pohozených tenisek, šál, panenek a dalších užitečných věcí, které se z nějakého důvodu ocitnou pohozeny pod naší postelí.

Ten kluk Nikita, o kterém je tady řeč, se díky burdybáčovým kouzlům dostal do zapeklité situace. I když, ono být zmenšený do velikosti legáčka s sebou přináší i jisté vyhlídky na dobrodružství. Představte si, že ještěrka je pro osůbky těchto rozměrů spolehlivějším dopravním prostředkem než kůň. V lese za vaším městem můžete za jistých okolností potkat kromě veverek, taky rusalku jejíž zpěv si nezadá s popstarovou hvězdou nebo stvoření zvané ňavky, která vám pouhým dotykem rtů  vysají z těla všechnu energii. Při troše štěstí můžete dokonce narazit na křišťálový palác, kterému vládne sám vodník. 

Zobrazit více

Detaily

Autor Olena Laň
Vydavatel DEZO Publishing
Vydáno 2021
Počet stran 129
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (5 MB), mobi (7 MB)
ISBN 999-00-033-9524-5

Kategorie