Úvod E-Knihy Malučký princ

Malučký princ

Malučký princ
Ukázka ke stažení

Malučký princ

Autor:
Vydal:
E-kniha 188 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (133 stran)

Kultovní kniha francouzského spisovatele a pilota Antoina de Saint-Exupéryho byla přeložena do více než 300 jazyků a dialektů. Každý ji zná. Vášnivá sběratelka knižních vydání Malého prince, Martina Dlabajová, oslovila h...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

188 Kč /  301 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Kultovní kniha francouzského spisovatele a pilota Antoina de Saint-Exupéryho byla přeložena do více než 300 jazyků a dialektů. Každý ji zná. Vášnivá sběratelka knižních vydání Malého prince, Martina Dlabajová, oslovila historika a nadšence do regionálních dějin Petra Odehnala, který se ujal sepsání valašské verze Malučký princ.
Počtou si nejen lidé z Valašska. Laik se přiučí valaštině, odborník znásobí své znalosti. Každý získá nový pohled na známý příběh z nezvyklé perspektivy.
Dozvíte se také, že hroznýši svoju kořisť nežvýkajú, polykajú ju celú a potem sa nemožú ani hnúť a z půl roka enom spíja a trávíja. Anebo kdo je vlastně ten malučký princ z planetky B 612, která néni větší jak chalupa.

Knihu doprovází ilustrace Romana Kudláčka.

Malý princ byl převeden do valašského nářečí na popud sběratelky Martiny Dlabajové. Její sbírka čítá v současnosti 270 knih, včetně vydání v Braillově písmu či francouzského vydání z roku 1943.

Zobrazit více

Detaily

Autor Antoine De Saint Exupéry, Petr Odehnal
Vydavatel Jota
Vydáno 2021
Počet stran 133
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (8 MB), mobi (12 MB)
ISBN 978-80-7565-746-6

Kategorie