Úvod E-Knihy Sojuz na vlastní kůži

Sojuz na vlastní kůži

Sojuz na vlastní kůži
Ukázka ke stažení

Sojuz na vlastní kůži

Autor:
Vydal:
E-kniha 179 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (184 stran)

Autor knihy studoval v letech 1975 až 1980 v Leningradě, dnešním Sankt Petěrburgu, v tehdejším Sovětském svazu. Tedy v normalizační době, kdy oficiální názory byly nějaké a skutečnost odlišná.Drsné klima severní polární ...  Více

E-kniha (epub, mobi)

179 Kč /  287 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Autor knihy studoval v letech 1975 až 1980 v Leningradě, dnešním Sankt Petěrburgu, v tehdejším Sovětském svazu. Tedy v normalizační době, kdy oficiální názory byly nějaké a skutečnost odlišná.
Drsné klima severní polární noci a spousta dobrodružných, smutných i humorných příhod po dobu pětiletého vysokoškolského studia vyvrcholí autorovou cestou na Sibiř a Ťan-šan „načerno“, bez „bumážky“.
Kniha přináší velice svěží a neotřelý pohled na všední i sváteční dny v „Sojuzu“ a množství detailů dodává autorovu vyprávění prostor a bohatost.
Subjektivní i objektivní pasáže popisu svých zážitků a zkušeností se mu daří skloubit do poutavého textu, který je navíc kořeněný vtipem. Přínosem je také to, že povětšinou nechává na samotném čtenáři, aby si vytvořil o někdejší době a prostředí svůj názor.

Zobrazit více

Detaily

Autor Kašpar Jan
Vydavatel Nová vlna
Vydáno 2022
Počet stran 184
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (653 kB), mobi (979 kB)
ISBN 999-00-034-4490-5

Kategorie