Úvod E-Knihy Z Česka až na konec světa

Z Česka až na konec světa

Z Česka až na konec světa
Ukázka ke stažení

Z Česka až na konec světa

Autor:
Vydal:
E-kniha 161 Kč
PDF pro čtečky (209 stran)

David Symon a Eliška Annadurai: Z Česka až na konec světa Proč Bohu na misii tolik záleží? Proč bychom se o ni měli zajímat my? Jak poznám, jestli jsem povolán vyjít na misijní pole? Jak mohu podporovat misionáře vycháze...  Více

E-kniha (pdf2)

161 Kč /  258 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

David Symon a Eliška Annadurai: Z Česka až na konec světa

Proč Bohu na misii tolik záleží? Proč bychom se o ni měli zajímat my? Jak poznám, jestli jsem povolán vyjít na misijní pole? Jak mohu podporovat misionáře vycházející z mého společenství? Na tyto otázky – a mnohé další – hledají ve své knize odpovědi autoři, kteří sami mají s misií bohaté praktické zkušenosti. Spojuje je nejen společná služba v Bosně a Hercegovině, to, že oba byli „průkopníky“ jako první misionáři ve svých společenstvích, ale i to, že jsou v mezikulturním manželství s partnerem, se kterým rozvinuli vztah na misijním poli.

Kniha přináší nejen historický nástin podob a proměn misie v průběhu dějin církve, ale také seznamuje s tím, čím misionáři v praxi procházejí a jak je může církev podpořit. To vše doplňují výpovědi českých a slovenských misionářů působících na různých místech světa.

Zobrazit více

Detaily

Autor Mgr. David Symon, Mgr. Eliška Annadurai
Vydavatel Nakladatelství KMS,s.r.o.
Vydáno 2022
Počet stran 209
Formáty PDF pro čtečky
Velikost pdf2 (6 MB)
ISBN 978-80-7664-033-7

Kategorie