Úvod E-Knihy Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu

Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu

Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu
Ukázka ke stažení

Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu

Autor:
Vydal:
E-kniha 319 Kč
PDF pro čtečky, ePUB, Kindle (Mobi) (344 stran)

V Česku zuří nejhorší vlna pandemie covidu, vláda zavírá, co může, a Honza se snaží za každou cenu uniknout za svobodou. Není to jen tak, v kleštích je téměř celý svět, pravidla se mění jako na běžícím pásu a rušení letů...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

319 Kč /  511 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

V Česku zuří nejhorší vlna pandemie covidu, vláda zavírá, co může, a Honza se snaží za každou cenu uniknout za svobodou. Není to jen tak, v kleštích je téměř celý svět, pravidla se mění jako na běžícím pásu a rušení letů je běžnou praxí.

Ostrůvkem svobody zůstává Kolumbie. Už samotná cesta do ní trvá o pět dní déle, než bylo v plánu, a hned na začátku se navíc Honza ocitá zcela neočekávaně v karanténě uvnitř hlavního města Bogoty. Dobrodruh se však díky chaotickým pravidlům Kolumbie dokáže ze „zajetí“ dostat a přemístit se do Cartageny. Teprve tady začíná jeho putování pěšky do nechvalně proslulého Medellínu, který je neodmyslitelně spjat se jménem narkobarona Pabla Escobara.

Covid šlape Honzovi celou dobu na paty a on musí čelit nejen restrikcím, které se mění okres od okresu, ale i svým vlastním stínům.

Zobrazit více

Detaily

Autor Jan Rendl
Vydavatel Pangea
Vydáno 2022
Počet stran 344
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (16 MB), mobi (24 MB), pdf2 (7 MB)
ISBN 978-80-277-0406-4

Kategorie