Úvod E-Knihy Co když zůstaneme

Co když zůstaneme

Co když zůstaneme
Ukázka ke stažení

Co když zůstaneme

Autor:
Vydal:
E-kniha 319 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (440 stran)

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové odchází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do ...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

319 Kč /  511 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové odchází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do rodného Vancouveru.

Jedinou útěchou v nepřátelském prostředí je jí zprvu jen blízkost Laurie a znovuobjevená vášeň pro krasobruslení. Dívka bojuje nejen s pedantským otcem, který ji svými penězi a postavením na fakultě drží v šachu, ale také s ambiciózními spolužáky. Mezi nimi vyniká především Lauriin spolubydlící, pohledný snaživec Emmett Sorichetti, s nímž Amber kvůli náročnému projektu uzavírá výhodnou dohodu.

Emmett se postupně stává víc než jen spojencem z nutnosti a odhaluje jí své pečlivě střežené soukromí. Také Amber odkládá svoji přezíravou masku a zjišťuje, že předsudky se nevyplácejí a nezávazný vztah s medikem Colem jí pomalu přestává stačit.

Dokáže se Amber vymanit z role zpovykané drsňačky a překonat letité trauma, kvůli němuž zanevřela na vážné vztahy?

Zobrazit více

Detaily

Autor Sarah Sprinz
Vydavatel 1400
Vydáno 2022
Počet stran 440
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (862 kB), mobi (1 MB), pdf2 (2 MB)
ISBN 978-80-277-0130-8

Kategorie