Úvod E-Knihy meritum Účetnictví podnikatelů 2022

meritum Účetnictví podnikatelů 2022

meritum Účetnictví podnikatelů 2022
Ukázka ke stažení

meritum Účetnictví podnikatelů 2022

Autor:
Vydal:
E-kniha 775 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (560 stran)

Publikace meritum Účetnictví podnikatelů 2022 je praktická každodenní pomůcka pro účetní a pro všechny, kteří se chtějí v oblasti účetnictví orientovat. Publikace je zpracována jednoduše, přehledně a je doplněna četným...  Více

E-kniha (epub, mobi)

775 Kč /  1240 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Publikace meritum Účetnictví podnikatelů 2022 je praktická každodenní pomůcka pro účetní a pro všechny, kteří se chtějí v oblasti účetnictví orientovat. Publikace je zpracována jednoduše, přehledně a je doplněna četnými názornými příklady pro snadné pochopení problematiky. Obsahuje všechny důležité informace nezbytné pro správné vedení účetnictví.

Ze změn pro rok 2022 vybíráme:

zpětné uplatnění daňové ztráty, změny související s vypočtením mzdy ze závislé činnosti, intepretaci NÚR I-45 Znehodnocení stálých hmotných a nehmotných aktiv – testování a vykazování.

Publikace je rozdělena do 24 dílů (úvod do účetnictví, občanský zákoník a jeho dopady do účetnictví, dlouhodobý majetek, zásoby, pokladna, účetní operace ve vztahu k bance, účetní operace vyjádřené v cizí měně, pohledávky, dluhy, oceňování, opravné položky, časové rozlišení, cenné papíry, podíly a deriváty, zúčtování se zaměstnanci, daně a dotace, leasing, základní kapitál, fondy, rezervy, odložená daňová povinnost, účetní odpisy, tržby, náklady, výnosy a účetní závěrka) a obsahuje srozumitelný výklad všech účetních oblastí, které se v praxi při vedení účetnictví běžně vyskytují, a to ve znění předpisů pro rok 2022.

Zobrazit více

Detaily

Autor autorů kolektiv
Vydavatel Wolters Kluwer
Vydáno 2022
Počet stran 560
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB)
ISBN 978-80-7676-351-7

Kategorie