Úvod E-Knihy Temná hra

Temná hra

Temná hra
Ukázka ke stažení

Temná hra

Autor:
Vydal:
E-kniha 349 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (352 stran)

Čerstvě povýšený inspektor Henry Ford je povolán k vyšetřování dvojité vraždy. I přes nedostatek indicií tuší, že za vším stojí sériový vrah. Ford totiž z vlastní zkušenosti dobře ví, jak po sobě zločinci zahlazují stopy...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

349 Kč /  559 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Čerstvě povýšený inspektor Henry Ford je povolán k vyšetřování dvojité vraždy. I přes nedostatek indicií tuší, že za vším stojí sériový vrah. Ford totiž z vlastní zkušenosti dobře ví, jak po sobě zločinci zahlazují stopy. Před lety přišel o manželku při horolezecké nehodě, kterou sám způsobil. Ponurou pravdu se snaží utajit před svým synem i novou partnerkou, s níž spolupracuje na případu. Dokáže celou situaci ustát dost dlouho na to, aby zabijáka zastavil?

První díl Temné detektivní série.

Andy Maslen se narodil v britském Nottinghamu. Vystudoval psychologii a vyzkoušel si řadu zaměstnání. Pracoval jako barman, prodavač gramofonových desek, podomní prodejce i kuchař v italské restauraci. Posledních třicet let se živí výhradně jako copywriter a spisovatel. Na svém kontě má řadu úspěšných thrillerů. Ve volném čase hraje na bluesovou kytaru. Žije ve Wiltshire s manželkou a dvěma syny.

Zobrazit více

Detaily

Autor Andy Maslen
Vydavatel Kniha Zlín
Vydáno 2022
Počet stran 352
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (797 kB), mobi (1 MB), pdf2 (3 MB)
ISBN 978-80-766-2374-3

Kategorie