Úvod E-Knihy Smrtící lék

Smrtící lék

Smrtící lék
Ukázka ke stažení

Smrtící lék

Autor:
Vydal:
E-kniha 288 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (400 stran)

Urputný závod dvou ambiciózních lékařek o nalezení průlomového léku na rakovinu. Jak daleko jsou ochotny zajít, aby uspěly? Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného… Doktorka Rea Dharmasena je zdrcena, ...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

288 Kč /  461 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Urputný závod dvou ambiciózních lékařek o nalezení průlomového léku na rakovinu. Jak daleko jsou ochotny zajít, aby uspěly?

Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného…
Doktorka Rea Dharmasena je zdrcena, když přijde o svou vysněnou výzkumnou pozici ve prospěch své rivalky z lékařské fakulty, doktorky Julie Stoneové.
Když vyjde najevo, že Julia práci získala díky Reinu vlastnímu výzkumu v oblasti vakcín proti rakovině, Rea to prostě nemůže nechat být. Ale po průlomovém medicínském objevu, který jí změní život, je Julia nalezena mrtvá.
Teď má Rea práci snů, po které vždy toužila.
Práce, pro kterou by – téměř – zabila. Ale když převezme Juliinu pozici, začne odhalovat znepokojivé důkazy, které pronásledovaly Juliiny poslední dny – anonymní telefonní hovory, neidentifikovatelné záznamy pacientů – a nemocniční suterén, který oficiálně neexistuje.
Kdo přežije a kdo bude muset zemřít?

Smrtící lék, ideální pro fanoušky seriálu Chirurgové, je napínavý thriller z lékařského prostředí protkaný vážnou otázkou – má lidské nutkání „léčit“ i odvrácenou temnou stranu?

Zobrazit více

Detaily

Autor Mahi Cheshire
Vydavatel Jota
Vydáno 2022
Počet stran 400
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (907 kB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-7565-387-1

Kategorie