Úvod E-Knihy Atomoví parchanti

Atomoví parchanti

Atomoví parchanti
Ukázka ke stažení

Atomoví parchanti

Autor:
Vydal:
E-kniha 399 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (440 stran)

Vědci měli odjakživa svá tajemství. Ale jen málokdy hrála tato tajemství tak významnou roli jako za druhé světové války. Uprostřed vývoje atomové bomby dostali šéfové projektu Manhattan znepokojivou zprávu – že je nacist...  Více

E-kniha (epub, mobi)

399 Kč /  639 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Vědci měli odjakživa svá tajemství. Ale jen málokdy hrála tato tajemství tak významnou roli jako za druhé světové války. Uprostřed vývoje atomové bomby dostali šéfové projektu Manhattan znepokojivou zprávu – že je nacistické Německo ve výzkumu jaderné zbraně mnohem dál než Spojenci.  

 

S pouhými pár kilogramy uranu by Hitler dokázal zvrátit průběh války a dobýt Evropu. Různorodý tým géniů zvaný Alsos, který byl vyslán na nepřátelské území s úkolem vyzvídat, sabotovat, a dokonce i likvidovat členy nacistického Uranového spolku se pokusí tyto plány zhatit.

 

Uznávaný autor Sam Kean přináší pravdivý příběh hrdinů, na jejichž ramenou spočíval osud celé války.

 

Sam Kean je autorem knih, které pronikly do žebříčku nejprodávanějších titulů podle The New York Times. Britský deník The Guardian jmenoval Caesar’s Last Breath nejlepší vědeckou knihou roku 2017. The Violinist’s Thumb a The Tale of the Dueling Neurosurgeons byly nominovány na cenu PEN/EO Wilson Literary Science Writing Award v letech 2013 a 2015. Kean byl v roce 2018 editorem sbírky The Best American Nature and Science Writing a jeho texty se objevily v listech The New Yorker, The Atlantic, The New York Times Magazine, Psychology Today, Slate, a dalších.

Zobrazit více

Detaily

Autor Sam Kean
Vydavatel Práh
Vydáno 2022
Počet stran 440
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB)
ISBN 978-80-7252-930-8

Kategorie