Úvod E-Knihy Malý fotbal Velkého Tuřínova

Malý fotbal Velkého Tuřínova

Malý fotbal Velkého Tuřínova
Ukázka ke stažení

Malý fotbal Velkého Tuřínova

Autor:
Vydal:
E-kniha 194 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (200 stran)

MALÝ FOTBAL VELKÉHO TUŘÍNOVA Starší fotbalová přípravka Velkého Tuřínova je pořádný vesnický cirkus. Jeho největší hvězdou je Pedro, záložník, který se dokáže trefit míčem do brány stejně jako nevybíravými slovy do svých...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

194 Kč /  311 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

MALÝ FOTBAL VELKÉHO TUŘÍNOVA

Starší fotbalová přípravka Velkého Tuřínova je pořádný vesnický cirkus. Jeho největší hvězdou je Pedro, záložník, který se dokáže trefit míčem do brány stejně jako nevybíravými slovy do svých spoluhráčů. Posledně to od něj schytal útočník Denny a teď by nejradši pověsil kopačky na hřebík. Naštěstí má po ruce dědu, který ví, že život je boj. V týmu je i malá Tonka, rychlá jako vítr… a často rychlejší než míč. Obránce Kevin zase vnímá svět jinak a jeho spoluhráči často netuší, co od něj čekat… A přesto se zdá, že ten tým má šanci. Postoupí přes jarní kvalifikaci na turnaj do Prahy? Nebo snad ještě dál? A promluví vůbec někdy Standa?

Dětských knih o fotbale vznikla spousta. Málokdy se ale snaží popsat skutečný svět sportu – protože je jen zřídka píší autoři, kteří znají zblízka krásy i nástrahy mládežnického fotbalu. Jakub Fiala je výjimkou. Vydejte se na dobrodružnou cestu týmu, který dokáže překvapit.

Zobrazit více

Detaily

Autor Jakub Fiala
Vydavatel CPress
Vydáno 2022
Počet stran 200
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (3 MB), mobi (4 MB), pdf2 (6 MB)
ISBN 978-80-264-4369-8

Kategorie