Úvod E-Knihy Řekni ne vévodovi

Řekni ne vévodovi

Řekni ne vévodovi
Ukázka ke stažení

Řekni ne vévodovi

Autor:
Vydal:
E-kniha 189 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (288 stran)

Romantizující příběh s prvky ženské emancipace a sebeuvědomování, při němž anglické aristokratky postupně pro sebe získávaly stále více místa ve společnosti.*První společenská sezona lady Betsy Wildové byla úspěšná: obdr...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

189 Kč /  303 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Romantizující příběh s prvky ženské emancipace a sebeuvědomování, při němž anglické aristokratky postupně pro sebe získávaly stále více místa ve společnosti.
*
První společenská sezona lady Betsy Wildové byla úspěšná: obdržela spoustu lichotivých nabídek k manželství, a o ruku ji požádal dokonce vévoda. Než se však Betsy Wildová provdá, touží zažít ještě aspoň jedno dobrodružství, neboť se jí zdá, že to k životu mladičké anglické šlechtičny nepochybně patří a že má na to nárok. S jejím skandálním plánem by pochopitelně při společenských rozhovorech nesouhlasil žádný gentleman. Lord Jeremy ovšem gentleman není a nabídne jí nejen sázku, ale i nevšední a hodně riskantní zábavu. Jestli vyhraje kulečníkovou partii ona, půjde v jeho doprovodu do společnosti oblečená ve skandálních pumpkách. Vyhraje-li on, lord Jeremy, Betsy s ním stráví vášnivou noc. Co se ale stane, když Jeremy zjistí, že jedna noc nestačí? V nejdůležitější bitvě svého života bude Jeremy muset Betsy přesvědčit, aby vévodu odmítla.

Zobrazit více

Detaily

Autor Eloisa James
Vydavatel OLDAG s.r.o.
Vydáno 2022
Počet stran 288
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (836 kB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-7411-313-0

Kategorie