Úvod E-Knihy Pavouk

Pavouk

Pavouk
Ukázka ke stažení

Pavouk

Autor:
Vydal:
E-kniha 399 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (525 stran)
Audiokniha 529 Kč
MP3 (21:37:53 hod.)

Joona Linna se znovu ocitá v ohrožení života a zachránit ho může jedině Saga Bauerová.  Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

399 Kč /  639 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Joona Linna se znovu ocitá v ohrožení života a zachránit ho může jedině Saga Bauerová. 

Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu Linnu. Vzkaz byl doplněn tvrzením, že zachránit ho může jedině Saga. Pohlednici sice tehdy Joonovi ukázala, ale čas plynul a hrozba upadla v zapomnění jako bezvýznamná provokace. Až doposud. 

Na starém hřbitově v Kapellskäru byl nalezen pytel s téměř rozpuštěným tělem. Na místě činu zůstala bílá nábojnice. Bestiální pachatel dává policii možnost zastavit sérii vražd tím, že rozluští složité hádanky. 

Joona Linna a Saga Bauerová společně usilují o vyřešení zapeklitého případu a o záchranu vyhlédnutých obětí — dřív než bude pozdě. Ve svém pronásledování jsou však čím dál zoufalejší. Co když se tento sériový vrah nedá zastavit? A co když už jsou sami lapeni v jeho síti? 

–––

Není žádným překvapením, že Lars Kepler patří mezi následníky Stiega Larssona. Má výjimečný cit pro fyzickou krutost a jeho schopnost ponořit se do mysli psychopata je opravdu šokující. Larssonovým osudem bylo mít mnoho následovníků… Kepler je z nich jednoznačně nejlepší.
Time 

Dravý vypravěčský styl, jenž vás zahalí do pláště temnoty.
— Daily Mail

Kepler je virtuosem napínavých scén.
— The New York Times

Zobrazit více

Detaily

Autor Lars Kepler
Vydavatel Host
Vydáno 2022
Počet stran 525
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB), pdf2 (3 MB)
ISBN 978-80-275-1376-5

Kategorie