Úvod E-Knihy Ruská panenka

Ruská panenka

Ruská panenka
Ukázka ke stažení

Ruská panenka

Autor:
Vydal:
E-kniha 258 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (319 stran)

Plná zvratů, intrik, zrady, romantiky i napětí: Ruská panenka dokáže své čtenáře znovu a znovu zaskočit a do poslední stránky nabízí dokonale poutavý příběh. Kolik říkala, že dostane měsíčně zaplaceno? Poté, co Ruth Mil...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

258 Kč /  413 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Plná zvratů, intrik, zrady, romantiky i napětí: Ruská panenka dokáže své čtenáře znovu a znovu zaskočit a do poslední stránky nabízí dokonale poutavý příběh.

Kolik říkala, že dostane měsíčně zaplaceno?
Poté, co Ruth Millerová vrátí Eleně Šilkovové její ztracený šátek, dostane se zcela nečekaně z ponurého sdíleného podnájmu do světa nepředstavitelného luxusu. Nesmírně zámožná Ruska shání novou osobní asistentku, a ne pro ni není odpověď. Ruth získává ubytování, kreditní kartu i zbrusu nový šatník. A ve své nové práci je dobrá; rozesílá dárky, navštěvuje večírky a v urputné snaze o Eleninu pozornost jedná s vysoce postavenou šedou eminencí. Po čase však začne odhalovat zlověstnou pravdu o tom, že v Elenině světě plném klamu není nic takové, jak by se na první pohled zdálo. Ruth by měla vzít nohy na ramena. Jenže na to už je příliš pozdě.
Ve strhujícím a napínavém románu Mariny Palmerové se spojujeFirma s McMafií. Otevírají se nám dveře do života ruské smetánky v Londýně i do korupce v samém srdci britské politiky sahající až do tajných služeb.


 

Zobrazit více

Detaily

Autor Marina Palmerová
Vydavatel Jota
Vydáno 2022
Počet stran 319
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-7689-007-7

Kategorie