Úvod E-Knihy Navigátoři Duny

Navigátoři Duny

Navigátoři Duny
Ukázka ke stažení

Navigátoři Duny

Autor:
Vydal:
E-kniha 419 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (552 stran)

Román Navigátoři Duny je strhující finále z cyklu o velkých školách vesmíru Duny, trilogie z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona, odehrávající se deset tisíc let před legendárním románem Franka Herberta. Děj cykl...  Více

E-kniha (epub, mobi)

419 Kč /  671 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Román Navigátoři Duny je strhující finále z cyklu o velkých školách vesmíru Duny, trilogie z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona, odehrávající se deset tisíc let před legendárním románem Franka Herberta.

Děj cyklu přibližuje okolnosti vzniku benegesseritského Sesterstva a jeho chovného programu, „lidských počítačů“ mentatů a v závěrečném dílu též zázračných navigátorů čili kormidelníků plavidel Kosmické gildy. V neustávající bitvě o budoucnost lidstva se rozum střetává s fanatismem… Proti sobě stojí tři mocní hráči: nový imperátor Roderick Corrino, uvážlivý, ale i tvrdý panovník, jemuž leží na srdci blaho rozlehlého Impéria. Náboženský fanatik Manford Torondo, opojený vlastní silou… A konečně Josef Venport se svým monopolem na bezpečné mezihvězdné cestování, záhadnými zmutovanými tvory, s těžbou melanže na Arrakis, s bankovními operacemi po celé říši. Do hry vstupují i další činitele – náhody, nepochopení, lidská pošetilost, umíněnost, láska… To vše dohromady buduje scénu, na níž se o milénia později odehrají známé události Duny, jednoho ze stěžejních děl světové scifi literatury.

Zobrazit více

Detaily

Autor Kevin J. Anderson, Brian Herbert
Vydavatel Baronet
Vydáno 2022
Počet stran 552
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (4 MB)
ISBN 978-80-269-1980-3

Kategorie