Úvod E-Knihy JFK 031 Invaze

JFK 031 Invaze

JFK 031 Invaze
Ukázka ke stažení

JFK 031 Invaze

Autor:
Vydal:
Série::
E-kniha 119 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF (197 stran)

Pohodlný život Johna Francise Kováře, šéfa globální pašerácké organizace, přeruší návštěva dlouho ztraceného přítele Vincenta Vegy a informace o usedlosti Chateau Molineraux, kde se prý dějí věci související s paralelním...  Více

E-kniha (epub, pdf, mobi)

119 Kč /  191 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Pohodlný život Johna Francise Kováře, šéfa globální pašerácké organizace, přeruší návštěva dlouho ztraceného přítele Vincenta Vegy a informace o usedlosti Chateau Molineraux, kde se prý dějí věci související s paralelními světy a kde snad, možná, zahynuli i někteří z Kovářových přátel.
Chateau Molineraux se nachází v Normandii, bohužel v Normandii roku 1944 okupované Němci. Spojenecká invaze je na spadnutí a Kovář s Vegou mají jedinou možnost, jak se tam dostat včas – využijí tajný průchod mezi světy a připojí se k americké 82. výsadkové divizi. V Den D seskočí spolu s dalšími pětatřiceti tisíci parašutisty do Normandie. Invaze však nemusí probíhat podle učebnic dějepisu. V Chateau Molineraux sídlí člověk, který nechce, aby něco tak malicherného jako válka rušilo jeho výzkum, a nebojí se Němcům nabídnout pomocnou ruku. Pro Kováře a Vegu to dost možná bude ten nejdelší den.

Svůj svět si musíme zasloužit!

Zobrazit více

Detaily

Autor Jan Kotouč
Vydavatel Triton + EF
Vydáno 2013
Počet stran 197
Formáty ePUB, PDF, Kindle (Mobi)
Velikost epub (328 kB), pdf (2 MB), mobi (491 kB)
ISBN 978-80-738-7706-4

Kategorie