Úvod E-Knihy Základy úspěšného podnikání

Základy úspěšného podnikání

Alena Drášilová Šafrová

E-KnihyNaučná pro dospěléKariéraManagement, řízení, personalistikaPodnikání, obchod

Základy úspěšného podnikání
Ukázka ke stažení

Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat? Nebo už víte, že podnikání je cesta, po níž chcete jít, a chcete se na ni náležitě připravit? Pak je tato kniha určena právě vám! Najdete v ní stručně, jasně a sroz...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat?

Nebo už víte, že podnikání je cesta, po níž chcete jít, a chcete se na ni náležitě připravit?
Pak je tato kniha určena právě vám!

Najdete v ní stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je pro začátek úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Povede vás od prvního nápadu k podnikatelskému plánu, vysvětlí základní souvislosti a pojmy, ale nezahltí zbytečnými detaily. Řada příkladů, praktických cvičení a postřehů z praxe vás vtáhne do světa reálného podnikání.

Nejprve se budete věnovat práci s nápadem a jeho přepracování do podoby podnikatelského plánu a analýze trhu a prostředí, v němž budete podnikat. Klíčovou oblastí knihy je stejně jako v podnikání marketing a marketingové plánování. Následně se seznámíte se základy organizování a personalistiky a s problematikou práva a daní. Na závěr se budete věnovat financím a finančnímu řízení a poznáte i rizika podnikání.

Po přečtení knihy byste z každé oblasti měli vědět právě tolik, kolik je potřeba k prvním krokům při budování vlastního úspěšného podniku.

Zobrazit více

Detaily

Autor Alena Drášilová Šafrová
Vydavatel Grada
Vydáno 2019
Počet stran 248
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (4 MB), mobi (5 MB), pdf2 (7 MB)
ISBN 978-80-271-2182-3