Úvod E-Knihy Osobní finance

Osobní finance

Tomáš Tyl, Petr Syrový

Naučná pro dospěléE-KnihyKariéraPodnikání, obchodFinance

Osobní finance
Ukázka ke stažení

Zorientujte se ve vlastních financích! V knize se dozvíte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získáte rady, jak nedělat hloupé začátečnické chyby a zbytečně se nepřipravovat o peníze....  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Zorientujte se ve vlastních financích! V knize se dozvíte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získáte rady, jak nedělat hloupé začátečnické chyby a zbytečně se nepřipravovat o peníze. Každá chyba totiž může být dost drahá.

Získáte návod, jak postupovat v případě investování. Co si musíte uvědomit před tím, než se do investic pustíte. Co vlastně máte od svých investic chtít, abyste měli reálné požadavky a nechtěli jste „modré z nebe“ nebo „perpetuum mobile“.

V knize také najdete, jak se jednotlivé typy investic chovají a jaké plody  vám mohou přinést. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením. Čtěte a najdete dále i stručné hodnocení jednotlivých produktů. Zjistíte, které se hodí pro vás a které se hodí spíše pro toho, kdo vám je prodává.

Kniha slouží pro toho, kdo chce lépe rozumět vlastním financím nebo jako učebnice financí pro studenty, či pro finanční poradce.

Zobrazit více

Detaily

Autor Tomáš Tyl, Petr Syrový
Vydavatel Grada
Vydáno 2020
Počet stran 232
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (6 MB), pdf2 (6 MB), mobi (8 MB)
ISBN 978-80-271-2886-0