Úvod E-Knihy Odvaha nebýt oblíbený

Odvaha nebýt oblíbený
Ukázka ke stažení

Odvaha nebýt oblíbený

Ičiró Kišimi, Fumitake Koga

E-KnihyKariéraZdraví & životní stylOsobní rozvoj

Čtivý filozofický rozhovor o odvaze žít podle svého Inspirativní rozhovor nespokojeného mladíka s moudrým filozofem odkrývá principy individuální psychologie Alfréda Adlera, rakouského psychologa přelomu 19. a 20. stolet...  Více

219 Kč /  351 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Čtivý filozofický rozhovor o odvaze žít podle svého

Inspirativní rozhovor nespokojeného mladíka s moudrým filozofem odkrývá principy individuální psychologie Alfréda Adlera, rakouského psychologa přelomu 19. a 20. století, který byl žákem a spolupracovníkem Sigmunda Freuda. Během pěti večerů oba muži debatují o základních životních situacích, o vztazích, práci, dělání chyb, komplexech méněcennosti či o schopnosti lidí změnit se a přitom nepřestávají hledat cestu vedoucí k prostému lidskému štěstí.

Filozof, v duchu klasického sokratovského vzoru plného příkladů ze života, vede mladíka k tomu, aby sám nalezl odpovědi na své otázky i pochyby. A původně skeptický a zahořklý mladík během dialogu postupně dospívá k poznání, jak se nenechat spoutat minulostí či ovlivňovat okolím, jak najít odvahu převzít kontrolu nad vlastním životem a dosáhnout tak opravdového štěstí.

Kniha má za sebou úspěšné tažení Japonskem, Čínou a Koreou, kde se z ní stal překvapivý bestseller, a je poutavým čtením pro každého, kdo se necítí v životě zcela spokojený a klade si otázku, zda a jak je možné to změnit.

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Ičiró Kišimi, Fumitake Koga
Vydavatel BETA - Dobrovský
Vydáno 2020
Počet stran 272
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (3 MB), mobi (4 MB)
ISBN 978-80-730-6954-4