Úvod E-Knihy Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy

Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy

Ilona Jelínková

Naučná pro dospěléE-KnihyUčebnice, odborná literaturaMedicína, zdravotnictví

Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy
Ukázka ke stažení

Učebnice je určena převážně studentům oborů praktická sestra, ošetřovatel a zdravotnické lyceum. Je vhodná nejen pro studenty VOŠZ – diplomované všeobecné sestry a diplomované zdravotnické záchranáře, ale také pro ...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Učebnice je určena převážně studentům oborů praktická sestra, ošetřovatel a zdravotnické lyceum. Je vhodná nejen pro studenty VOŠZ – diplomované všeobecné sestry a diplomované zdravotnické záchranáře, ale také pro sestry a záchranáře v praxi.

Druhé vydání přináší aktualizované informace o zdraví, nemoci a prevenci. Seznamuje s jednotlivými klinickými obory, vyšetřovacími metodami, anamnézou, diagnostikou, objektivními a subjektivními příznaky nejčastějších onemocnění. Obsahuje také kapitolu z farmakologie, neboť znalost a podávání léčiv je nedílnou součástí práce zdravotnických pracovníků a naopak neznalost léčiv a jejich nežádoucích účinků může ohrozit zdraví i život pacientů.

Kniha je doplněna obrázky a tabulkami pro lepší přehled a orientaci. Na konci každé kapitoly jsou otázky k opakování učiva. 

Zobrazit více

Detaily

Autor Ilona Jelínková
Vydavatel Grada
Vydáno 2020
Počet stran 136
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (3 MB), mobi (4 MB), pdf2 (3 MB)
ISBN 978-80-271-1052-0