Úvod E-Knihy Rozumíme účetní závěrce podnikatelů - 4. vydání

Rozumíme účetní závěrce podnikatelů - 4. vydání

Hana Březinová

E-KnihyNaučná pro dospěléKariéraPodnikání, obchodFinance

Rozumíme účetní závěrce podnikatelů - 4. vydání
Ukázka ke stažení

K účetní závěrce je v publikaci přistoupeno způsobem, jenž umožnil její plné přiblížení čtenáři, který nemusí být znalý účtování. Je seznámen s podstatou účetních výkazů, které jsou podloženy účetními zásadami a vytvořen...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

K účetní závěrce je v publikaci přistoupeno způsobem, jenž umožnil její plné přiblížení čtenáři, který nemusí být znalý účtování. Je seznámen s podstatou účetních výkazů, které jsou podloženy účetními zásadami a vytvořeny na základě aplikace účetních metod. Čtenáři se dostane informace o přístupech v USA, v Evropské unii, u účetních jednotek, jejich cenné papíry jsou kotované na mezinárodních kapitálových trzích (IAS/IFRS). Podrobně je seznámen s koncepcí, strukturou, analýzou všech účetních výkazů, které se používají v České republice, tj. rozvaha, výkaz zisku a ztráty, přehled o peněžních tocích a přehled o změnách vlastního kapitálu, a to včetně informací, jež účetní výkaz komentují a doplňují v příloze.
Kniha je napsaná způsobem, který přinese zásadní poznatky jak neúčetním zájemcům o informace z účetní závěrky, tak účetním profesionálům. Finančním analytikům nabízí systematický přehled přístupů a základních ukazatelů, které při svojí práci mohou využít, včetně návodu, jak přistoupit k porozumění vypočítaných výsledků.

Právní stav publikace je k 1. 8. 2020.

Zobrazit více

Detaily

Autor Hana Březinová
Vydavatel Wolters Kluwer
Vydáno 2020
Počet stran 244
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-759-8913-0