Úvod E-Knihy DPH - zákon s přehledy

DPH - zákon s přehledy

Jiří Dušek

E-KnihyNaučná pro dospěléKariéraPodnikání, obchodFinance

DPH - zákon s přehledy
Ukázka ke stažení

V 17. vydání praktické, osvědčené publikace autor na 155 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 9. 2020 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, ...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

V 17. vydání praktické, osvědčené publikace autor na 155 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 9. 2020 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, čímž získáváte neocenitelného pomocníka.

Názorné přehledy obsahují např.: poukazy, kontrolní hlášení, dodání vybraných nemovitých věcí, kompletní přehledy druhů a úprav odpočtů, přeprava u řetězových obchodů, odpočet při krádeži zásob, podmínky ručení za nezaplacenou daň, kdo je nespolehlivá osoba, zjednodušený režim „call-off stock“, kdy a jak zálohový koeficient, opravy DPH, jak se změnou meziroční sazby daně, přenesení daňové povinnosti v tuzemsku, zdanění služeb v EU, poskytnutí služeb z EU a třetích zemí, změny režimu při registraci či zrušení a další.

V příloze jsou uvedeny formuláře k DPH a např. seznam základních sazeb v EU včetně struktury DIČ a seznam elektronicky poskytovaných služeb.

Zobrazit více

Detaily

Autor Jiří Dušek
Vydavatel Grada
Vydáno 2020
Počet stran 272
Formáty PDF pro čtečky
Velikost pdf2 (5 MB)
ISBN 978-80-271-1036-0