Úvod E-Knihy Malá velká cyklická dívka Sára

Malá velká cyklická dívka Sára

Šlancarová Dana-Sofie

E-KnihyZdraví & životní stylKariéraBeletrie pro děti a mládežNaučná pro děti a mládežPartnerské vztahyRodičovstvíAlternativní medicína, léčitelstvíRomány, povídky, novelyLeporela, puzzle

Malá velká cyklická dívka Sára
Ukázka ke stažení

Konečně cyklická kniha pro vaše dcery! Cool cyklický příběh z dnešní doby, který baví číst dcery i jejich rodiče! Příběh 13leté Sáry, jež se právě mění z dívky v ženu. Kniha zodpovídá řadu zásadních otázek, které si dosp...  Více

319 Kč /  511 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Konečně cyklická kniha pro vaše dcery! Cool cyklický příběh z dnešní doby, který baví číst dcery i jejich rodiče! Příběh 13leté Sáry, jež se právě mění z dívky v ženu.

Kniha zodpovídá řadu zásadních otázek, které si dospívající dívka může klást: Co se to se mnou teď děje? Proč a jak se mění moje tělo? Proč jsem najednou náladová? Jak bude vypadat moje první menstruace? Co je to ta antikoncepce? Co si mám myslet o hormonálních pilulkách? Čím se od sebe liší ty 4 cyklické fáze? Jaká v nich jsem a jak je můžu využít, třeba ve škole?

Rodičům pak tato kniha poskytuje netradiční a odlehčený návod, jak dceři předat všechny podstatné informace o cykličnosti, menstruaci, sexualitě i antikoncepci – a nevynechává ani tak důležitou roli táty!

Zobrazit více

Detaily

Autor Šlancarová Dana-Sofie
Vydavatel Osule, s.r.o.
Vydáno 2020
Počet stran 128
Formáty PDF pro čtečky
Velikost pdf2 (7 MB)
ISBN 978-80-882-3402-9