Úvod E-Knihy Osobní finance

Osobní finance

Osobní finance
Ukázka ke stažení

Osobní finance

Autor:
Vydal:

Potřebujete návod, jak mít pod větší kontrolou svoje finanční prostředky? Chcete část z nich vhodně investovat a potřebujete návod, jak to udělat co nejlépe? Zorientujte se ve vlastních financích a co nejúčelněji je využ...  Více

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

254 Kč /  407 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Potřebujete návod, jak mít pod větší kontrolou svoje finanční prostředky? Chcete část z nich vhodně investovat a potřebujete návod, jak to udělat co nejlépe? Zorientujte se ve vlastních financích a co nejúčelněji je využijte, aby vám vydělávaly! V knize se dozvíte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získáte rady, jak se vyhnout začátečnickým chybám a co je vlastně reálné právě od vašich investic očekávat. Zjistíte, jak se jednotlivé typy investic chovají a jaké plody mohou přinést.

V novém vydání testujeme rady z předchozích let a ukazujeme, jakých výsledků byste docílili, kdybyste se těchto rad drželi od počátku do dnešních dnů. Uvidíte, jak by si vaše investice stály i v turbulentním koronavirovém roce 2020.

Čtěte a najdete dále i stručné hodnocení jednotlivých produktů. Zjistíte, které se hodí pro vás a které se hodí spíše pro toho, kdo vám je prodává. Kniha slouží pro každého, kdo chce lépe rozumět vlastním financím, ale i jako učebnice financí pro studenty či pro finanční poradce.

Zobrazit více

Detaily

Autor Tomáš Tyl, Petr Syrový
Vydavatel Grada
Vydáno 2021
Počet stran 248
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (8 MB), pdf2 (7 MB), mobi (12 MB)
ISBN 978-80-271-3123-5

Kategorie