Úvod E-Knihy Predicting Corporate Default and Mergers and Acquisitions Success

Predicting Corporate Default and Mergers and Acquisitions Success

Predicting Corporate Default and Mergers and Acquisitions Success
Ukázka ke stažení

Predicting Corporate Default and Mergers and Acquisitions Success

Autor:
Vydal:
E-kniha 250 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (422 stran)

This book provides a summary of many years of research in the field of deriving bankruptcy prediction models and brings experience in research of mergers and acquisitions success of private companies. A further contribut...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

250 Kč /  400 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

This book provides a summary of many years of research in the field of deriving bankruptcy prediction models and brings experience in research of mergers and acquisitions success of private companies. A further contribution of the publication is in summarizing the corporate features that enter the models and methods suitable for deriving the models. As uncertainty is an integral part of a prediction process, the procedures, and methods of verifying the assumptions on which the models are based, are being discussed. The application of the methods and the procedure of deriving the model is presented on a derivation of a bankruptcy prediction model designed for SMEs operating in the branch of manufacturing in the Czech Republic. The book is supplemented with a chapter dealing with Romanian experience on mergers and acquisitions on capital market.

Publikace přináší shrnutí dlouholetého výzkumu v oblasti tvorby predikčních modelů bankrotu a také zkušenosti s výzkumem v oblasti predikce úspěšnosti fúzí v privátních společnostech. Poskytuje shrnutí podnikových faktorů, které vstupují do modelů a metod, vhodných k tvorbě modelů. Protože nejistota je nedílnou součástí predikčního procesu, jsou diskutovány postupy a metody ověřování podmínek, za kterých predikčních modely fungují. Použití metod a postup tvorby modelu je prezentován na tvorbě bankrotního modelu MSP v ČR v odvětví zpracovatelského průmyslu. Kniha je doplněna kapitolou o zkušenosti s akvizicemi na Rumunském kapitálovém trhu.

Zobrazit více

Detaily

Autor a kolektiv, Michal Karas
Vydavatel Vutium
Vydáno 2021
Počet stran 422
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (8 MB), pdf2 (20 MB), mobi (12 MB)
ISBN 999-00-033-3872-3

Kategorie