Úvod E-Knihy Křik k nebesům

Křik k nebesům

Křik k nebesům
Ukázka ke stažení

Křik k nebesům

Autor:
Vydal:
E-kniha 249 Kč
PDF pro čtečky, ePUB, Kindle (Mobi) (319 stran)

Dvanáctý případ inspektorky Malin Forsové  Jednoho horkého letního dne je v autě nalezen mrtvý chlapec. Zdá se, že ho tam zapomněla jeho matka, která trpí psychickými problémy a výpadky paměti. Smrt vlast...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

249 Kč /  399 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Dvanáctý případ inspektorky Malin Forsové 

Jednoho horkého letního dne je v autě nalezen mrtvý chlapec. Zdá se, že ho tam zapomněla jeho matka, která trpí psychickými problémy a výpadky paměti. Smrt vlastního dítěte je pro ni tou nejhorší myslitelnou tragédií, navíc se na sociálních sítích začnou objevovat anonymní výhrůžky. Když se žena stane obětí chladnokrevné vraždy, musí se Malin Forsová na celý případ podívat novýma očima. 

Mezitím je zatčena také Malinina dcera Tove — za ublížení na zdraví. Malin v dceři vidí vlastní komplikovanou povahu, ale především své rodičovské selhání. Za dceřiným chováním možná stojí i něco jiného. Co dohnalo Tove k násilí? Ať už se stalo cokoli, hrozí, že tentokrát Malin svou dceru už neochrání — ani před odsouzením, ani před vlastními činy.  

–––

Křik k nebesům se od dřívějších dílů liší jakousi umírněností, a snad právě proto se tento román čtenáře obzvlášť dotkne. Ve své podstatě pojednává o obyčejných lidech bez jakýchkoli vazeb na zločin. A vlastně bez zlých úmyslů. To samé by se mohlo klidně stát i nám. Nebo ne?
Hela Östra Smĺland 

Kallentoft dokáže šikovně balancovat mezi policejním vyšetřováním a poněkud komplikovaným Malininým osobním životem, aniž by jedno z toho převládlo. Jeho knihy čtu nejen proto, abych se dozvěděla, jak dopadne vyšetřování případu, ale zároveň jsem zvědavá, jak se bude dařit jedné z mých nejoblíbenějších policejních postav.
— Göteborgs Posten

Co všechno se dá odpustit a jak daleko je člověk schopen zajít, aby ochránil své dítě? […] Napínavé čtení plné zajímavých a těžkých témat.
— Deckarhuset

Zobrazit více

Detaily

Autor Mons Kallentoft
Vydavatel Host
Vydáno 2022
Počet stran 319
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB), pdf2 (1 MB)
ISBN 978-80-275-0819-8

Kategorie