Úvod E-Knihy Poslouchej, jak šeptám

Poslouchej, jak šeptám

Poslouchej, jak šeptám
Ukázka ke stažení

Poslouchej, jak šeptám

Autor:
Vydal:
E-kniha 269 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (304 stran)

Kam až je zoufalý otec ochoten zajít v pátrání po ztracené dceři? Pokračování románu Dívej se, jak padám.   Tim Blanck se vrátil do Stockholmu za manželkou Rebekou a jejich novoroz...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

269 Kč /  431 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Kam až je zoufalý otec ochoten zajít v pátrání po ztracené dceři? Pokračování románu Dívej se, jak padám

 Tim Blanck se vrátil do Stockholmu za manželkou Rebekou a jejich novorozenou dcerkou a snaží se vyrovnat se životem bez starší dcery Emme. Brzy ovšem zjistí, že při pátrání na Mallorce možná došel k mylnému závěru — Emme zřejmě není mrtvá. 

Tim si nedokáže dál ve Stockholmu hrát na šťastnou rodinku. Slib, že po Emme nikdy nepřestane pátrat, ho donutí odletět zpět na Mallorku. Emminu případu se dostane nové pozornosti a Tim se odhodlaně pouští do dalšího pátrání. Jeho svědomí ale podstupuje zkoušku. Naskytne se mu možnost získat nové důležité informace výměnou za špinavou práci pro nechvalně proslulého mafiánského kmotra, tím se ovšem sám stane cílem zločineckého gangu. Jeho život je v ohrožení, ale zároveň se Tim pomalu dozvídá, co se s Emme doopravdy stalo. Je možné, že se nakonec dopátrá pravdy a najde dceru živou? 

–––

Tento román je trefa do černého, rozhodně Kallentoftova nejlepší kniha. Zápletka je skvěle vystavěná a v úplně poslední strhující minutě všechno přesně zapadne na své místo.
— Bokprataren

Napětí, zoufalství, láska a výčitky svědomí, všechny emoce jsou v tomto vynikajícím románu přímo hmatatelné. Čtenář běží po Timově boku ve stále zoufalejším honu za pravdou o tom, co se vlastně jeho dceři stalo.
— Bokens betyg

Tímto je série završena. Dvojka je magické číslo. Kallentoft si vytvořil jedinečný vypravěčský styl a poetický jazyk. […] Předvádí skvělý výkon a ukazuje se jako skutečný umělec ve hře se slovy. Dívej se, jak padám a Poslouchej, jak šeptám jsou bezpochyby Kallentoftova vrcholná díla — opera magna — a klidně si je přečtěte hned po sobě. Tak příběh nejlépe vynikne.
— Tidningen Kulturvinden

Mons Kallentoft vypráví napínavý příběh o tom, co všechno je rodič ochoten obětovat, aby našel své dítě.
— Ölandsbladet

Zobrazit více

Detaily

Autor Mons Kallentoft
Vydavatel Host
Vydáno 2022
Počet stran 304
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (819 kB), pdf2 (1 MB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-275-1064-1

Kategorie