Úvod E-Knihy Homeopatie pro seniory

Homeopatie pro seniory

Ludmila Pszczólková, Radana Poděbradská, Eliška Bartlová

Zdraví & životní stylAlternativní medicína, léčitelstvíE-KnihyKariéra

Homeopatie pro seniory
Ukázka ke stažení

Mnozí čtenáři znají homeopatii jako šetrnou a zároveň účinnou léčbu nejrůznějších problémů a situací již řadu let. Provázela je od mládí, pomáhala jejich dětem a rovněž v pokročilém věku má své místo při řešení zdravotní...  Více

229 Kč /  367 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Mnozí čtenáři znají homeopatii jako šetrnou a zároveň účinnou léčbu nejrůznějších problémů a situací již řadu let. Provázela je od mládí, pomáhala jejich dětem a rovněž v pokročilém věku má své místo při řešení zdravotních problémů, které se ve vyšší míře projevují právě s přibývajícími roky.
   
Každému seniorovi bude kniha inspirací i průvodcem a napomůže k tomu, aby období zralosti bylo provázeno klidem a co nejlepším zdravím. Rady o užití homeopatik zahrnují i možnosti samoléčby nebo účinné metody prevence, i když samozřejmě nenahrazují individuální vyšetření u homeopata nebo u odborného lékaře. Během homeopatické léčby můžete využívat všechny možnosti moderní medicíny, protože účinky standardních a homeopatických léků se nijak neruší. Dozvíte se také, jak léčbu doplnit vhodným cvičením a podpořit zdravou stravou.

Zobrazit více

Detaily

Autor Ludmila Pszczólková, Radana Poděbradská, Eliška Bartlová
Vydavatel Grada
Vydáno 2020
Počet stran 232
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (15 MB), mobi (23 MB), pdf2 (4 MB)
ISBN 978-80-271-2871-6